Telefon +90 312 418 01 61

ARAŞTIRMA İHTİSAS GRUPLARI TOPLANTISINA KATILIM SAĞLADIK

Orman Genel Müdürlüğü Dış İlişkiler, Eğitim ve Araştırma Dairesi Başkanlığınca organize edilen Araştırma İhtisas Grupları (AİG) toplantıları 8-12 Şubat 2021 tarihleri arasında interaktif olarak gerçekleştirilmektedir.

Toplantının açılışı 8 Şubat Pazartesi günü zoom üzerinden yapılmış olup, açılışta Derneğimiz Genel Başkanı Cafer Orhan da bir açılış konuşması gerçekleştirmiştir. Yoğun bir katılımcının takip ettiği açılışta Orhan “Ormancılık Araştırma Enstitüsü Müdürlüklerinin, devam eden projelerin yıllık gelişme raporlarının inceleneceği, biten projelerin biten raporlarının değerlendirileceği ve yeni proje tekliflerinin incelenip olgunlaştırılacağı toplantıların verimli geçmesini temenni ederek, Dernek olarak her türlü işbirliğine açık olduğumuz ifade etmiştir. Derneğimizi toplantıya davet ettikleri için Orman Genel Müdürlüğü’ne teşekkür ediyorum” dedi.

Türkiye Ormancılığının sorunlarına çözüm üretmek ve gelişimine katkı sağlamak için yapılan projelerin görüşülüp tartışıldığı toplantılar başarı ile tamamlanmasını diliyoruz.