Telefon +90 312 418 01 61

Antalya Kamp Alanı

Yeşil Türkiye Ormancılar Derneği 2020 Yılı Tahsis Dönemleri ve Bedelleri

Derneğimizin Antalya, Alanya, İncekum mevkiinde bulunan “Yeşil Türkiye Ormancılar Derneği Ömer Özen Araştırma ve Eğitim Merkezi” yeşiller içinde, denize sıfıra yakın konumuyla Orman teşkilatı mensuplarının ailesiyle huzurlu bir ortamda, çok uygun fiyatlarda vakit geçirebileceği bir yer olan kampımıza tüm meslektaşlarımızı bekliyoruz.

Yeşil Türkiye Ormancılar Derneği olarak 1950 yılından beri ülkemiz insanlarının daha yeşil bir doğada yaşaması için gayret göstermekteyiz. Gerçekleştirdiğimiz ulusal ve uluslararası projelerle/etkinliklerle hizmete devam ediyoruz.

Antalya, Alanya, İncekum mevkiinde bulunan “Yeşil Türkiye Ormancılar Derneği Ömer Özen Araştırma ve Eğitim Merkezimizde” bugüne kadar birçok meslektaşımızı ve ailelerini ağırladık. Bakanlığımızın çalışanlarını ve ailelerini misafir ederek hizmet etmekten memnuniyet duyacağımız yeni tahsis dönemlerimizi bilgilerinize sunarız.

Yeşil Türkiye Ormancılar Derneği Yönetim Kurulu

KAMP DÖNEMLERİ VE ÜCRETLERİ İÇİN TIKLAYINIZ…

Kampımızdan yararlanmak isteyenler, aşağıda yer alan kamp talep dilekçesini belirtilen iletişim araçlarından biriyle,

– Dernek Merkezine ıslak imzalı olarak posta/kargo yoluyla,

– 0505 585 1354 numaralı telefona whatsapp yoluyla,

yesilturkiye1950@hotmail.com eposta adresine ıslak imzalı olarak taranmış formatını göndermesi gerekmektedir.

Taleplerin Yönetim Kurulunca değerlendirilmesinin ardından tahsis işlemi gerçekleştirilerek katılımcıya bildirilecektir.

Dilekçede; ad-soyad, imza, iletişim bilgisi, dilekçe tarihi, konaklayacaklar dahil tüm bireylerin TC Kimlik Noları zorunlu olup, eksik olması halinde dilekçe işleme konulmayacaktır.

Emniyete bildirim yapıldığı için bu konuya hassasiyet gösterilmelidir.

Tahsis işlemleri ile ilgili olarak Arştırma Merkezinden sorumlu üyemiz Mehmet Fatih Sönmez’den (0505 585 1354) bilgi alabilirsiniz.

Not 1: Ünitelerin içerisinde mutfak mevcut olup yemekler konaklayanlara aittir. Fiyatlar 6 gece 7 günlük olup bir ünite fiyatıdır. Fiyatlara KDV ve Konaklama Vergisi dahildir. Girişler Pazartesi günü saat 12:00’den sonra çıkışlar ise Pazar günü saat 14:00’e kadar yapılacaktır.

Not 2: Kamp tahsis ücretleri için katılım payının İktisadi İşletmemiz hesabına, bağışların ve üyelik aidatlarının Dernek hesabına ayrı ayrı yatırılması gerekmektedir. Açıklamada üye aidatı olarak belirtilmelidir.

Not 3: Derneğimiz 2016 yılı mayıs ayında İçişleri Bakanlığı Denetçileri tarafından denetleme geçirmiştir. Denetçiler, Mali mevzuat gereğince Alanya İncekum’da yer alan Ömer Özen Araştırma ve Eğitim Merkezi katılımcıları için katılım payını İktisadi İşletmemiz hesabına, bağışları ve üyelik aidatlarını Dernek hesabına ayrı ayrı yatırmaları gerektiğini belirtilmişlerdir. Aksi halde Derneğimize cezai işlem uygulanacağı te’kidli olarak ifade edilmiştir. Ödemelerinizde bu konuyu dikkate almanızı önemle istirham ediyoruz.

Not 4: Ödeme yaparken ad, soyad, dönem, ünite no ve/veya üyelik aidatı olarak belirtiniz. Bağış ödemesinde sadece ad-soyad yazınız.

Not 5: Herhangi bir nedenle konaklama yapamayanlara “Katılım Payı” iade edilir, “bağış” iade edilmez.

Not 6: Ünitelerde belirtilen kişi sayılarına ilaveten 0-12 yaş 1 çocuk ücretsiz konaklayabilecek olup, ünitelere bu sayının üzerinde katılımcı alınmayacaktır.

Not 7: Ünitelerde konaklama yapacak katılımcılardan müstecir firma tarafından her dönem için 150 TL depozito alınacak olup bu bedel elektrik, su ve demirbaşlar için teminat sayılacaktır. Konaklama sonrası elektrik ve su bedeli depozitodan düşülerek kalan bedel geri ödenecektir.

Not: 8: Elektrik kullanımı süzme saat yardımıyla belirlenecek olup, giriş ve çıkış değerleri farkınca kw/h başına 2 TL, su bedeli olarak kişi başı 8 TL (0-6 yaş ücretsiz) müstecir firma tarafından dönem başı ücret alınacaktır. Ücretlere ortak alan kullanımı dahildir. (Ünite suyu ile araç yıkaması yapılmamalıdır.)

Not 9: Ünitelerde ilan edilen kişi adedince yatak, çarşaf vb. mevcut olup ayrıca yatak, çarşaf vb. hizmetler verilmeyecektir, bu ihtiyaçlar konaklayacak kişilerin kendilerine ait olacaktır.

Not 10: Kamp merkezimize ünite tahsisi yapılan katılımcılar “Giriş Belgesi Sözleşmesi”ni imzalamadan üniteye giriş yapamayacaktır. Tahsis devri hususunda firmaya ve Dernek Merkezine bilgi verilecek, yeni gelen kişiler için yeniden “Giriş Belgesi Sözleşmesi” düzenlenerek imzalanacaktır.

Not 11: Başvuru talepleri 15 Nisan 2020 tarihine kadar toplanacak olup, bu tarihten sonra tahsis işlemlerine başlanacaktır. Tahsislerde, asil üye, fahri üye, 1. derece üye yakını ve üye olmayan sıralaması izlenecektir. Tüm koşulların aynı olması durumunda kura çekilecektir.

Not 12: Araştırma Merkezi ile ilgili olarak üyelerimizin internet sayfasında belirtilen kamp sorumlusu Mehmet Fatih Sönmez dışında başka hiçbir kimse ile tahsis konusunda görüşülmemesi, kamp ücreti için dernek ve iktisadi işletmemize ait banka hesapları dışında şahsi hesaplara para yatırılmaması, kamp sorumlusu dışında kesilen tahsilat/tediye makbuzlarına istinaden ödeme yapılmaması, dernek hesapları dışında kamp ücreti için kişisel hesaba yatırılan ücret ödemelerinin derneğimiz sorumluluğunda olmadığını, kamp tahsislerinin web sayfamızda ilan edilen usül ve esaslar çerçevesinde bütün müracatlar alındıktan sonra yapıldığının bilinmesi hususlarını sayın üyelerimizin dikkatine sunarız.

Katılım Payı Ödemeleri için İktisadi İşletme Hesabı:

T.C. ZİRAAT BANKASI BAKANLIKLAR ŞUBESİ: 1133-3653636-5005

IBAN NO: TR 8100 0100 1133 0365 3636 5005

 

Bağış ve Üye Aidatı Ödemeleri için Dernek Hesabı:

T.C. ZİRAAT BANKASI BAKANLIKLAR ŞUBESİ: 1133-35158838-5002

IBAN NO: TR 7000 0100 1133 3515 8838 5002

 

KAMP TALEP DİLEKÇESİ İÇİN TIKLAYINIZ…

Dönem ve Ünitelerin Tahsis Durumu için tıklayınız….

ARAŞTIRMA MERKEZİMİZE AİT RESİMLER İÇİN TIKLAYINIZ…

ARAŞTIRMA MERKEZİMİZİN ESKİ RESİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ…