Telefon +90 312 418 01 61

DERNEK BAŞKANLIĞINDA GÖREV DEĞİŞİMİ

Derneğimiz Genel Başkanı Sayın Mahmut AYDIN sağlık sorularından dolayı Yönetim Kurulu Üyeliği ve Dernek Genel Başkanlığı görevinden ayrılmıştır.

2013 yılından bu yana 3 dönem Genel Başkanlık yapan Aydın, Derneğimize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, yaşamının geri kalan döneminde kendisine sağlıklı, huzurlu bir ömür diliyoruz. Aydın “7 yıldır büyük bir sorumluluk bilinciyle yaptığım Dernek Başkanlığından sağlık sorunlarım nedeniyle ayrılmak zorunda kalıyorum. Birlikte görev yaptığımız tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Derneğimiz 1950 yılında kurulmuş, doğa, çevre, ormancılık vb. alanlarda faaliyet gösteren köklü bir dernek olup, anaokulu, ilkokul, ortaokul, Lise, üniversite, engelli okullarına yönelik başta Ankara olmak üzere, İstanbul, Antalya, Kahramanmaraş, Mersin gibi ülkemizin çeşitli bölgelerinde fidan dikim, eğitim vb. etkinlikler yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Yeni yönetimin bu faaliyetleri daha üst düzeylere çıkaracağından hiç şüphem yoktur. Bu minvalde başlatmış olduğumuz kurumsal kimlik çalışmamızın nihayetiyle Derneğimizin ülkemize ve dünyaya daha nice hizmetlerde bulunacağına inancım tamdır” dedi.

Dernek Genel Başkanlığı’na ise Yedek Yönetim Kurulu Üyesi Cafer Orhan seçilmiş olup, yeni Başkanımıza görevinde başarılar diliyoruz.

 

Not: Devir-teslim törenin Covid-19 tedbirleri nedeniyle ileriki bir tarihte yapılmasna karar verilmiştir.