Telefon +90 312 418 01 61

Tebrik

– 47. Dönem Haysiyet Divanı Yedek Üyemiz Mehmet CEYLAN’ın 31 Aralık 2014 günü Hayrunnisa isminde bir kız çocuğu dünyaya gelmiştir. Ceylan ailesini Yeşil Türkiye olarak tebrik eder, yavrumuzun vatanımıza ve milletimize hayırlı bir evlat olmasını temenni ederiz.

– Yayın Kolu üyemiz Mustafa ÇETİN’in 30 Ekim 2014 tarihinde Hatice Ferhan isminde kız çocuğu dünyaya gelmiştir. Çetin ailesini Yeşil Türkiye olarak tebrik eder, yavrumuzun vatana ve millete hayırlı bir evlat olmasını temenni ederiz.

– Derneğimizin İstanbul Şubesi üyelerinden Onur GÜRSOY İzmir-Çiğli’de; Mustafa ÖZSOY ise Antalya-Alanya’da 25-26 Ekim 2014 tarihi itibarıyla evlenmişlerdir. Yeşil Türkiye olarak üyelerimize bir ömür mutluluk dileriz.

– Yayın Kolu üyemiz Mustafa ÇETİN SDÜ Orman Fakültesindeki Yüksek Lisans eğitimini başarıyla tamamlamıştır. Başarılarının devamını dileriz.

– Üyemiz Mesut Yılmaz 17 Ağustos 2014 günü dünya evine girmiştir. Yeşil Türkiye olarak üyemize bir ömür mutluluk dileriz.

– 47. Dönem Haysiyet Divanı üyemiz Bayram Ali Taş 9 Ağustos 2014 Cumartesi günü dünya evine girmiştir. Yeşil Türkiye olarak üyemize bir ömür mutluluk dileriz.

– Haziran ayı içerisinde Dernek Müdürümüz Hüseyin Avni Şahin Bey’in torunu dünyaya gelmiştir. Yavrumuzun müdürümüze ve ailesine hayırlı olmasını diler,Yeşil Türkiye olarak tebrik ederiz.